Güzel ve Çirkin 2017 izle - Hdfullizle.org
Hdfullizle.org

Güzel ve Çirkin 2017 izle

Beauty and the Beast    

PG 129 min AileFantastikMüzikRomantik

7.2
IMDB: 7.2/10 219,827 votes

, , , , , , , ,

, , , , , , , , ,

Nominated for 2 Oscars. Another 12 wins & 65 nominations.

USA

Report error

✅ Güzel ve Çirkin 2017 filmi bir aile, fantastik, romantik filmidir. Güzel ve Çirkin 2017 filminin orjinal ismi; Beauty and the Beast 2017 olup hdfullizle.org sitemizden filmin full hd versiyonuna tek parça, takılma donma yapmadan, direk online izleme imkanına sahipsiniz. Film ünlü hikaye olan güzel ve çirkin masalından almaktadır. Belle (Emma Watson) babasıyla küçük bir kasabada yaşamaktadır. Gaston (Luke Evans)
bellenin peşinde olan yakışıklı ve küstah bir adamdır. Birgün babası bir orman gezintisinde kurt saldırısına uğrar ve bir şatoya sığınmak durumunda kalır. Bu şatonun bahçesinden bir adet gül koparıp kızına götürmek isteyen baba bir Beast tarafınan (şatonun sahibi bir cadı tarafından hizmetkarlarıyla birlikte büyüye maruz kalmıştır.) tutsak edilir. Belle (Emma Watson) babasını kurtaracak ve kendi esir durumuna düşecektir. Büyüyü izleyeceğiz. Film bence harukulade, kesinlikle tavsiye ederim Güzel ve Çirkin 2017 filmini full izleyebilirsiniz.

Güzel ve Çirkin 2017 Türkçe Dublaj izle, Güzel ve Çirkin 2017 Türkçe Altyazılı izle, Beauty and the Beast izle

Filmin Oyuncuları

No links available
No downloads available

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu filmler de ilginizi çekebilir :)Film izle

HD Film izle

Full HD Film izle

Hd full izle

Açık ara Türkiye'nin en iyi film sitesindesiniz. Neden mi? Hemen söyleyelim, playerlarımızın tamamı takılmadan çalışır, takılan, donan player olsa dahi Alternatif reklamsız playerlar sayesinde full hd online filmi izleyebilirsiniz. Hdfullizle.org sitemiz kurulduğu günden bugüne hergün içerik girmeyi kendisine felsefe edinmiş, sürekli güncel film ve genel olarak imdb +7 puan almış filmleri sizlerle buluşturmayı amaç edinmiştir. Sevgili arkadaşlar verdiğimiz onca çaba için, sizlerden full hd filmlerimize yorumlar bırakmanızı bu sayede içeriğimizi sürekli özgün ve kuvvetli olmasını istiyoruz. Sizleri seviyor istek ve arzularınızı iletişim bölümündeki mail adresimize bekliyoruz. iyi seyirler dileriz...